czwartek, 1 stycznia 2015

ZACZYNAMY!!!

Magiczna data 1 stycznia - zaczynamy naszą zabawę. Począwszy od dziś zaczynamy haftowanie naszych kuchennych samplerków - Warzyw i Cytrusów. Od dziś też możemy swoje postępy publikować na tym blogu i na grupie fb. Można w jednym z tych miejsc, można w obu - bez znaczenia.
Potraktujmy to jak zabawę. Wyznaczyłam miesięczne terminy na wyhaftowanie poszczególnych elementów, ale nie będę nikogo piętnować, jeśli nie dotrzyma terminów. Ja rozumiem, że czasami się nie da - że jest praca, rodzina, dziecko, choroba, albo zwyczajnie człowiekowi się nie chce. Będzie mi jednak niezmiernie miło, jak będziecie pisali - nie wyrobię się bo .... (powód).
Ja do dnia dzisiejszego nie zrobiłam jeszcze nic. Może jutro przygotuję sobie materiały, czyli obrębię kanwy i sprawdzę brakujące muliny. Jeśli się okaże ze nie mam wszystkich kolorów to niestety będę musiała poczekać na przesyłkę, a to troszeczkę potrwa.
To tyle.
Życzę wszystkim super zabawy, owocnego haftowania i jak najmniej prucia ;)
A jesli ktoś jeszcze jest chętny do dołączenia do naszej zabawy, to serdecznie zapraszam ;)3 komentarze:

  1. Czekałam, czekałam i w końcu mogę zacząć:) Materiały miałam przygotowane od dawna i tylko czekają na wyjęcie. Dziś wieczorkiem będą pierwsze krzyżyki:) Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze krzyżyki w pomarańczach za mną:) Mam nadzieję, że uda mi się dotrzymać terminów, bo bardzo chciałabym mieć jak najszybciej te hafty w mojej kuchni. Cieszę się też, że bawię się w tak miłym gronie. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozdrawiam Wszystkie uczestniczki zabawy, powoli będę się zabierać za wyszywanie:) mam nadzieję że nie będę musiała nigdy pisać "Nie wyrobię się bo..." Miłego haftowania :)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.